Blog

Z jakiego tworzywa wykonane są rzęsy do przedłużania rzęs?

rzęsy

Gęste i długie rzęsy są marzeniem wielu kobiet. Jednak nie każdą z pań natura obdarowała tak hojnie. Rozwiązaniem, które pomaga osiągnąć upragniony efekt, są sztuczne rzęsy, które coraz bardziej zyskują na popularności. Dzięki nim można uzyskać satysfakcjonujący, a jednocześnie naturalny efekt. Kluczowy jest jednak dobór odpowiedniej metody, a także właściwe dopasowanie paska z rzęsami i ich skrętu do oka. Oprócz tego warto również zwrócić uwagę na to, z jakiego tworzywa wykonane są sztuczne rzęsy, ponieważ wpływa to na efekt wizualny, a także na jego trwałość.

Gęsto tkane włókna gwarancją satysfakcji 

W wielu sklepach możemy znaleźć sztuczne rzęsy wykonane z tworzyw sztucznych, które wyglądają nienaturalnie, a oprócz tego są trudne w aplikacji i mają tendencję do rozwarstwiania się i odklejania, co bywa frustrujące i uciążliwe. W FASHION LASH stawiamy na jakość, dlatego sztuczne rzęsy, które mamy w ofercie wykonane są z dobrej jakości włókien, które wyróżniają się przede wszystkim grubością i skrętem. Dzięki gęstości tkania można osiągnąć efekt, który idealnie nada się do każdej stylizacji.

Jakie są zalety sztucznych rzęs wykonanych z włókien? 

Najwyższej jakości włókna pozwalają uzyskać efekt, który z pewnością usatysfakcjonuje każdą klientkę salonu kosmetycznego. Oprócz grubości rzęs i tego, że są one pozbawione prześwitów włókna, dostępne są w niezwykle intensywnych kolorach, które pozwalają na otrzymanie jeszcze lepszego efektu. Wiele pań najlepiej czuje się w kruczoczarnych rzęsach, które są idealnie matowe, dzięki czemu podkreślają oko.

Sztuczne rzęsy wykonane z włókien dostępne są również w wersjach kolorowych. Niewątpliwą zaletą takich rzęs jest również ich skręt. Mowa tutaj nie tylko o klasycznych skrętach, które pozwalają na podkręcenie rzęs, ale również wyjątkowych skrętach M i L. Dzięki odpowiednio dobranemu kolorowi, rozmiarowi i długości paska rzęs, a także zastosowaniu dobrej jakości kleju do rzęs, który nie tylko ułatwia ich aplikację, ale również wydłuża ich trwałość, wykonana stylizacja jest efektowna, a otrzymanymi efektami można cieszyć się przez długi czas.