Zebraliśmy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie stylizacji rzęs i stworzyliśmy obszerną ofertę szkoleniową dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs, jak i dla tych, które są zaawansowane i pragną doszlifować swoją wiedze i umiejętności do ideału.

MAXIMUM WIEDZY – zależy nam na przekazaniu pełnej i wartościowej wiedzy teoretycznej, dlatego na szkoleniu każda kursantka otrzymuje obszerny skrypt szkoleniowy – FASHIONLASH BOOK, który zawiera całą niezbędną informacje i ma ponad 60 stron wiedzy.

MAXIMUM PRAKTYKI – najważniejsze szkolenia: podstawowe z metody 1:1 i objętościowe ALL ABOUT VOLUME LASHES 2-8d prowadzone są w trybie dwudniowym, aby nie tylko wiedza teoretyczna była przyswojona w należny sposób, a także praktyczna, która stanowi najważniejszą część tego trudnego zawodu – stylistki rzęs.
Także w ofercie są doszkolenia jednodniowe, warsztaty i webinary.

MAXIMUM ROZWOJU – trenerzy FASHIONLASH to są młode, ambitne i praktykujące na co dzień stylistki. Nie tylko wprowadzą Cię w świat stylizacji rzęs z dużą wiedzą, praktyką i przyjazną atmosferą, a także dadzą wskazówki dla Twojego rozwoju osobistego oraz social media.

Dołącz do nas, ponieważ razem możemy więcej!

Instruktorzy przedłużania i laminacji rzęs FASHION LASH


i-2023-krytsyna

Sasha Krytsyna

Wrocław, Dolnośląskie
i-2023-zajac

Wioletta Zając

Kraków, Małopolskie
i-2023-skora

Marika Skóra

Legionowo, Mazowieckie
i-2023-gabrys

Kamila Gabryś

Rzeszów, Podkarpackie
i-2023-paszenda

Nikoletta Paszenda

Żory, Śląskie
i-2023-majka

Agata Majka

Gliwice, Śląskie
i-2023-10-moroz

Maja Moroz

Szczecinek, Zachodniopomorskie

Zgłoś się na instruktora FASHIONLASH!


    [mfile* upload-files min-file:11 max-file:20]