Zebraliśmy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie stylizacji rzęs i stworzyliśmy obszerną ofertę szkoleniową dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs, jak i dla tych, które są zaawansowane i pragną doszlifować swoją wiedze i umiejętności do ideału.

MAXIMUM WIEDZY – zależy nam na przekazaniu pełnej i wartościowej wiedzy teoretycznej, dlatego na szkoleniu każda kursantka otrzymuje obszerny skrypt szkoleniowy – FASHIONLASH BOOK, który zawiera całą niezbędną informacje i ma ponad 60 stron wiedzy.

MAXIMUM PRAKTYKI – najważniejsze szkolenia: podstawowe z metody 1:1 i objętościowe ALL ABOUT VOLUME LASHES 2-8d prowadzone są w trybie dwudniowym, aby nie tylko wiedza teoretyczna była przyswojona w należny sposób, a także praktyczna, która stanowi najważniejszą część tego trudnego zawodu – stylistki rzęs.
Także w ofercie są doszkolenia jednodniowe, warsztaty i webinary.

MAXIMUM ROZWOJU – trenerzy FASHIONLASH to są młode, ambitne i praktykujące na co dzień stylistki. Nie tylko wprowadzą Cię w świat stylizacji rzęs z dużą wiedzą, praktyką i przyjazną atmosferą, a także dadzą wskazówki dla Twojego rozwoju osobistego oraz social media.

Dołącz do nas, ponieważ razem możemy więcej!

Instruktorzy przedłużania i laminacji rzęs FASHION LASH


Sasha Krytsyna

Wrocław, Dolnośląskie

Wioletta Zając

Kraków, Małopolskie

Marika Skóra

Legionowo, Mazowieckie

Kamila Gabryś

Rzeszów, Podkarpackie

Nikoletta Paszenda

Żory, Śląskie

Agata Majka

Gliwice, Śląskie

Maja Moroz

Szczecinek, Zachodniopomorskie

Zgłoś się na instruktora FASHIONLASH!


    [mfile* upload-files min-file:11 max-file:20]