Blog

Ciekawe akcesoria dla stylistek rzęs

kolorowe rzęsy

Stylistki rzęs muszą posiadać w swojej kolekcji wiele akcesoriów, dzięki którym mogą upiększać spojrzenia swoich klientek. Możemy wyróżnić wiele produktów, które są niezbędne w ich codziennej pracy, a także gadżety, które ją urozmaicają albo po prostu nawiązują do ich pasji. Jakie akcesoria powinna mieć każda stylistka rzęs, a jakie są opcjonalne?

W co musi się zaopatrzyć każda stylistka rzęs? 

Na początek warto wymienić produkty, które muszą znaleźć się w gabinecie każdej stylistki rzęs. Są to przede wszystkim sztuczne rzęsy do przedłużania, których jakość powinna sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. Niezbędny jest również dobrej jakości klej, który nie powinien obciążać rzęs.

Dobrej jakości produkt wydłuży trwałość stylizacji. W gabinecie stylistki rzęs nie może również zabraknąć pęsety, która jest niezbędna do separowania rzęs naturalnych oraz do prawidłowej aplikacji sztucznych rzęs. Warto również wspomnieć, że stylistka powinna mieć w swojej kolekcji różne rodzaje pęset, ponieważ należy je dobierać w zależności od konkretnej metody stylizacji rzęs.

Jakie akcesoria mogą się przydać stylistce rzęs? 

Możemy wyróżnić kilka produktów, które obowiązkowo muszą znaleźć się w gabinecie każdej stylistki rzęs. Jednak oprócz tego wiele z nich sięga również po akcesoria do stylizacji rzęs, które ułatwiają i uprzyjemniają codzienną pracę. Ciekawym gadżetem, który wpływa na komfort zabiegu, jest opaska kosmetyczna. Stylistki rzęs zwykle mają również szczoteczki nylonowe, które ułatwiają stylizację. Warto również wspomnieć, że na postrzeganie każdego gabinetu kosmetycznego wpływają również dekoracje.

Właśnie dlatego ciekawym pomysłem jest na przykład kupno krążka na klej z naturalnego nefrytu. Co ważne, taki gadżet nie tylko wygląda estetycznie, ale również sprawia, że umieszczony na nim klej nie wysycha zbyt szybko i zachowuje odpowiednią konsystencję. Ciekawym pomysłem jest też przyozdobienie salonu unikatowym obrazem LED, który z pewnością spodoba się każdej rzęsomaniaczce. Takie detale tworzą klimat wnętrza, który sprawia, że klientki czują się wyjątkowe.