Blog

Kolorowe aplikacje – hit wśród klientek oraz stylistek rzęs

Każda kobieta marzy o pięknych rzęsach. Niestety, natura nie jest dla wszystkich jednakowo łaskawa. W takich sytuacjach nieoceniona jest pomoc stylistek i kosmetyczek, które profesjonalnie zajmą się przedłużeniem rzęs. Najwyższa jakość materiałów i fachowa aplikacja sprawia, że kępki prezentują się bardzo naturalnie i dodają uroku wszystkim zwolenniczkom gęstych i podkręconych rzęs. W naszej ofercie oprócz klasycznych, czarnych rzęs znaleźć można również kolorowe akcenty, które cieszą się coraz większą popularnością wśród wymagających klientek oraz profesjonalnych stylistek wykonujących nieco odważniejsze aplikacje. Kolorowe rzęsy do przedłużania stanowią wyrazisty element charakteryzacji oraz są dopełnieniem oryginalnych stylizacji, na które decyduje się coraz więcej Pań.

Co przemawia za popularnością kolorowych aplikacji na rzęsach?

Rynek oferuje wiele możliwości dla kosmetyczek, które nie boją się eksperymentować z trendami. I choć w świecie stylistek rzęs wciąż dominuje czerń, nie da się pominąć kolorowych akcentów, które w ostatnim czasie podbijają serca kobiet. Poza klasycznymi kępkami dużym zainteresowaniem cieszą się rzęsy w kolorze brązowym. Kępki w jaśniejszych odcieniach szczególnie sprawdzają się w przypadku Pań z jasnymi włosami oraz bledszymi karnacjami. Delikatniejsze odcienie nie przytłaczają powiek i sprawiają, że oko zdobią naturalnie wyglądające rzęsy, które idealnie komponują się z subtelną urodą klientek. Taki dodatek jest też świetnym podkreśleniem piękna rudowłosych kobiet, u których czarne kępki mogą prezentować się dość nienaturalnie.

Nieco mniejszą popularnością cieszą się jednolite, odważne kolory takie jak niebieski, zieleń, czerwień czy fiolet. Nie oznacza to jednak, że nie ma zwolenniczek tego rodzaju akcentów. Wiele Pań korzysta z takich aplikacji w różnych charakteryzacjach oraz podczas odważnych wyjść, kiedy liczy się oryginalny i niebanalny wygląd. Odpowiedni dobór koloru kępek może doskonale podkreślać urodę i sprawiać, że posiadaczka kolorowych rzęs poczuje się zupełnie odmieniona. Dobrym rozwiązaniem jest również łączenie kolorów z klasyczną czernią. Pojedyncze kępki w kąciku oka lub po jego zewnętrznej stronie nie są bardzo widoczne na otwartej powiece, ale robią duże wrażenie podczas mrugania. Ponadto kolory mienią się w odpowiednim świetle, nadając oku głębię i podkreślając barwę tęczówki.

Kolorowe rzęsy – u kogo sprawdzą się najlepiej?

Kolorowe akcenty na rzęsach sprawdzą się niemalże u każdej kobiety. Przy czym kluczową rolę odgrywa odpowiedni wybór barwy, która współgra z urodą klientki. Pod uwagę poza osobistymi preferencjami Pań należy wziąć więc kolor włosów oraz tęczówki oka. Często barwę poszczególnych kępek dobiera się kontrastowo do koloru oczu. Wówczas podkreśla się wyjątkowość spojrzenia, niejednokrotnie optycznie podnosząc powiekę i otwierając oko. Kolorowe rzęsy świetnie komponują się także z kolorowymi włosami. Ponadto decyzja o maleńkim barwnym dodatku na rzęsach może być również strzałem w dziesiątkę dla Pań, które chcą zaszaleć podczas wakacyjnych wyjazdów, wyróżnić się podczas ważnych uroczystości lub po prostu przełamać nudę w codziennym makijażu.